logo ADLER EUROPE
 
logo MESKO
logo ADLER
 
SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA
ADLER AD 4119

Ciesz się zdrowiem na co dzień! Sokowirówka - wyciskarka wolnoobrotowa Adler AD 4119 o mocy 200W zapewnia możliwość przygotowania świeżego soku z owoców i warzyw, w każdej chwili, kiedy masz na to ochotę.

Jak z tej samej ilości składników przygotować więcej zdrowego soku?

W standardowych sokowirówkach szybkoobrotowych sitko tnące wiruje z prędkością od kilku do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Powstający sok jest mocno napowietrzany, co przyspiesza rozpad witamin. W wyciskarce AD 4119 owoce i warzywa są przeciskane przez sitko za pomocą specjalnej, wolno obracającej się śruby. Dzięki temu sok zostaje napowietrzony w znacznie mniejszym stopniu, co pozwala zachować większą ilość zdrowych substancji. Dodatkowo, dzięki wolniejszym obrotom, sok jest wyciskany dokładniej. W ten sposób z takiej samej porcji owoców i warzyw stworzysz większą ilość nie tylko zdrowego, ale też pysznego soku.

Korzystaj z przyjemnością

Wyciskanie soków za pomocą sokowirówki wolnoobrotowej AD 4119 jest proste i wygodne. Samo złożenie czy rozłożenie zajmuje ledwie chwilę, podobnie wyczyszczenie wyciskarki po użyciu. Z pewnością docenisz też jej cichą pracę, w odróżnieniu od wyciskarek szybkoobrotowych, które wytwarzają hałas o dużym natężeniu. Dla dodatkowego komfortu użytkowania, w wyciskarce uwzględniono funkcję reverse, przydatną w przypadku ewentualnego zablokowania się przeznaczonych do przetworzenia składników – szczególnie liści lub łodyg roślin. W zestawie znajdują się dwa pojemniki – na sok i na miąższ, szczotka ułatwiająca czyszczenie oraz popychacz.

  • W zestawie dwa pojemniki na sok i miąższ
  • Funkcja reverse
  • cicha praca
  • łatwość mycia i montażu
  • nowoczesny design
  • zabezpieczenie przed wyciakaniem soku
  • Moc 200W
  • Zasilanie: 220-240V ~50Hz
  • szczotka ułatwiająca czyszczenie

Opis krótki:

Ciesz się zdrowiem na co dzień! Sokowirówka - wyciskarka wolnoobrotowa AD 4119 zapewnia możliwość przygotowania świeżego soku z owoców i warzyw, w każdej chwili, kiedy masz na to ochotę. Świeżo wyciskane soki to skuteczny sposób na dostarczenie sobie i najbliższym solidnej dawki witamin i minerałów. Wyciskając sok wolnoobrotowo, z tej samej ilości produktów uzyskujesz więcej soku niż przy sokowirówkach szybkoobrotowych. To oznacza, że mniej się marnuje, a Ty dostajesz więcej zdrowych składników. Sokowirówka pracuje cicho, jest wygodna w korzystaniu i łatwa w myciu.

2 lata gwarancji
Dostępność produktu: dostępny
Kod EAN: 5908256839458
Waga netto 1 szt: 3.9 kg
Waga brutto 1 szt: 3.9 kg
Wymiary opakowania: 37.5 x 23 x 38 cm
Wymiary kartonu: 39 x 24.5 x 41 cm
Sztuk w opakowaniu zbiorczym: 1