logo ADLER EUROPE
 
logo MESKO
logo ADLER
 

Sauna do twarzy
ADLER AD 2153

Sauna do twarzy AD 2153 została stworzona z myślą o kobietach, które dbają o wygląd i chcą cieszyć się piękną cerą na co dzień, bez potrzeby udawania się do salonu kosmetycznego. Pozwala odmłodzić i ujędrnić skórę. Sauna jest wyjątkowo prosta w użyciu – napełniasz zbiornik wodą, dołączasz do niego maskę i uruchamiasz. Po nagrzaniu się wody, ta zaczyna parować. Jednocześnie to niewielkie urządzenie może stać się Twoim ważnym sojusznikiem w dbaniu o wygląd.

Wsparcie w zabiegach kosmetycznych

Sauna do twarzy przede wszystkim otwiera pory i ułatwia ich oczyszczanie dzięki wnikającej głęboko parze wodnej. Stanowi to doskonały wstęp do późniejszego peelingu i innych zabiegów kosmetycznych. Przy stosowaniu sauny, skóra staje się bardziej rozpulchniona i rozgrzana. Wystarczy kilkanaście minut sauny, by poprawić możliwość wchłaniania nałożonych później kosmetyków – w tym szczególnie maseczek, kremów, balsamów i serum. Uzyskane efekty są zdecydowanie lepsze niż w przypadku użycia samych kosmetyków, a Ty możesz lepiej o siebie zadbać bez wychodzenia z domu.

Dodatkowe zastosowanie

O ile przygotowanie cery do dalszych zabiegów jest podstawową zaletą sauny AD 2153, jej użycie daje więcej korzyści. Działanie pary ułatwia rozluźnienie napiętych po całym dniu mięśni twarzy, co oznacza, że możesz wykorzystać urządzenie do relaksacji. Do zbiornika oprócz wody możesz dodać też odrobinę wywaru z ziół leczniczych lub olejku eterycznego, aby osiągnąć efekt parówki na twarz. W zestawie urządzenie główne, ergonomiczna maska obejmująca działaniem pary całą twarz oraz miarka do odmierzania odpowiedniej ilości wody.  • Nawilża i ujędrnia skórę
  • Otwiera i oczyszcza pory skórne
  • Końcówka do zabiegów upiększających
  • Kolor niebiesko-biały
  • Włącznik z lampką kontrolną
  • Moc 100w
2 lata gwarancji
Dostępność produktu: dostępny
Kod EAN: 5908256833531
Waga netto 1 szt: 0.3 kg
Waga brutto 1 szt: 0.3 kg
Wymiary opakowania: 13 x 13 x 21.5 cm
Wymiary kartonu: 42 x 28.5 x 66 cm
Sztuk w opakowaniu zbiorczym: 12